Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 25 września 2014

Takie tam przemyślenia

Wiem, że powinnam zrobić mnóstwo zdjęć, żeby mieć na taki właśnie wypadek.
Jednakże człowiek jest tylko człowiekiem i wszystkiego się nie przewidzi.
Pogoda niestety nas nie rozpieszcza, od kilku dni zrobiło się zimno, a temperatura spadła nawet do 3 stopni .
Najgorsze są wieczory i ranki, szron na dachach i autkach i zimny mroźny wiatr.
Ostatnio próbowałam zrobić sesyjkę nad Wisłą, ale nie przewidziałam tego, że bardzo szybko zrobił się zmierzch,a ja nie mam jakiegoś szczególnie profesjonalnego aparatu, więc fotki wyszły kiepskie.
Czas znów za szybko mi mija, ani się obejrzałam, a już październik do nas puka.
Wrzesień był bardzo intensywny, bo i zebrania w szkole i nowa misja zaczęła się dla odchudzających.
Niby wzięłam się w garść i bardziej się pilnuję z dietką i ćwiczeniami, ale mój organizm jest oporny i bardzo powoli to idzie, choć w tym mcu może w sumie 3kg zrzucę.
Fakt, że w pracy nawet jak mam przygotowane, to nie zawsze mam czas na zjedzenie, a potem jak wrócę to się rzucam na jedzenie.
A co za tym idzie potem czuję się nieszczególnie i choć niewiele jem, to przez to, że nieregularnie mój organizm reaguje zastojem.
Nie zniechęcam się, choć czasem odnoszę wrażenie, że stoję w miejscu i dalej robię swoje, ćwiczę i trzymam się w miarę dietkowo.
Dni mi przelatują przez palce, bo wiadomo, że i trzeba znaleźć czas dla dzieci i dla siebie wygospodarować czas na treningi, na czytanie książek, pisanie i inne zajęcia, a także pogodzić pracę i obowiązki domowe.
Ot po prostu życie.
Mam nadzieję, że w październiku będzie u mnie lepiej z organizacją i nie będę miała żadnych zaległości, ani w listach, ani w robieniu na drutach, czy prasowaniu.
Wiem, że mogłabym cały dzien tylko obowiązkami żyć, zamiast się  udzielać na forum, odpisywać na smsy, czy pisać maile, ale uważam, że nalezy zachować we wszystkim równowagę .
Może pogoda się poprawi, bo chciałabym zacząć na blogu nowy cykl, wycieczkowy, ale musiałoby przestać padać.
Pożyjemy, zobaczymy, co przyniesie kolejny dzień.
A ja zostawiam Was z piosenką  ulubionego zespołu mojej córki

1 komentarz:

  1. Czasem trudno znalesc ten czas dla siebie ale bez chwili wyrcjnienia nie da sie dluzej normalnie funkcjonowac dlatego kazda z nas powinna byc czasem 'egoistka' ktora pomysli tylko o sobie ...

    OdpowiedzUsuń

Miło mi, jak podzielisz się ze mną swoim zdaniem.Pozdrawiam